Facebook Takipçi İnstagram Takipçi Satın Almak

Sosyal Medya’da Takipçi / Beğeni Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler…

Bir çok kişi, sosyal medya hesabı dendiginde, aklına ilk gelen konu; ” Takipçi Sayısı ” olmaktadır. Takipçi Sayısı, sosyal medyada başarılı olmanin tek ölçütü imiş gibi bir algı mevcuttur. Böyle olunca da, insanlar çeşitli yollar deneyerek bu sayıyı binlere hatta on binlere çıkarmak istemektedirler… Prestij ve popülerite sağlamak için sosyal medya hesap sahipleri, Takipçi, Beğeni, Yorum Paketleri satın alarak kendilerini bu yarışın içinde bulmaktadır.

Bu konu, artık ayrı bir ticari faaliyet alanı haline gelmiştir. Oysa, sayılarla tatmin olan hesap sahiplerinin aksine, sosyal medya ortamlarının kullanım prensipleri açısından bir çok olumsuz yansımaları ile hesaplar karşı karşıya kalabilmektedir.

“Ağır ama güvenli adımlarla yol almalısınız…Hesabınızın güvenliği sizin kendinizi ne derece doğru ifade ettiğinizle eşdeğer ölçüde önemlidir. ” TurkWeb Online

Sosyal Medya’da Bot Hesaplar Tarafından Takip Edilirsiniz.

Sosyal medyada satılan takipçi hesaplar genel olarak bot hesaplardan oluşur. Gerçek bir kişi gibi gözüken bu hesaplar bilgisayar programlarıyla sahte isimler ve fotoğraflarla oluşturulmuştur. Bot hesapların etkisi altında olan bir sosyal medya hesabının, gerçek hedef kitleye ulaşma imkanı düşer. Bazı siteler sattığı takipçilerin gerçek kişilere ait olduğunu iddia eder. Bu iddianın doğru olduğunu kabul etsek bile yine de takipçi satın almak bize yarar sağlamaz. Potansiyel müşterilerinize ulaşamazsınız. Hesabınızın, aktivite analizi ile elde edeceğiniz veriler sağlıklı olmadığı için, paylaşımlarınızın geri dönüşümü ve etkileşimi de düşük olacaktır.

Sosyal Medya Takipçi Beğeni Satın Alma
Sosyal Medya Takipçi Beğeni Satın Alma

 

Satın Alınan Takipçiler, Reklam Maliyetinizi Arttırır…

  1. Takipçi Satın alınarak yüksek sayıda takipçiye ulaşan bir sosyal medya hesabı için özel bir reklam oluşturduğunuzda, reklamlarınız, takipçilerinizin profil özelliklerine Uygun kişileri hedef kitle olarak seçip gösterileceğinden; reklam bütçenizi amacınıza uygun ve geri dönüşüm sağlayacak bir şekilde kullanmak yerine, yanlış hedef kitle için harcamış olacaksınız.
  2. Reklam bütçenizin daha kısa sürede harcanmasına neden olacaktır.

Hesap Analizi ve Planlamalarınız Yanlış Sonuçlar Verir….

Paylaşımlarınızın beğenilerinde ve takipçi bilgilerinizin analizinde ortaya çıkan sonuçlar, size yanıltıcı bilgiler verecektir. Bu da, yeni paylaşımlarınızı hazırlarken ve hedef kitle planlaması yaparken, hatta hesabınızdaki aktivitelere göre kişilerle etkileşime geçerken sürekli olumsuzluklara yol açacaktır…

Gerçek Verilerle Daha Etkin Bir Hedef Kitle Etkileşimi Sağlayın…

Gerçek olmayan veya gerçek olsa dahi, sizinle bir ilgisi olmayacak onbinlerce kişi yerine, her zaman etkileşim içinde olacağınız çok daha az sayıda insanla, akılda kalıcılık ve marka imajınız açısından daha başarılı bir hesap yönetimini gerçekleştirebileceksiniz. Bunun sonucunda ise, doğal takipçi sayınız zaman içerisinde zaten istenilen düzeye ulaşacaktır…

Okuduğunuz Bölüm : Sosyal Medya Hesapları İçin Takipçi Satın Alma

Tüm bunları düşündüğünüzde, yüksek sayılarla ifade edilen bir hesap, her zaman etkili bir sosyal medya hesabıdır demek maalesef mümkün değildir. En doğru yöntem; sizi ve paylaşımlarınızı isteyerek ve düzenli olarak etkileşimde bulunarak takip edenlerin sayısını artırmanın yollarını keşfetm ve uygulamaktır.

  • Sosyal Medya Hesabı’nız için günlük paylaşım programı hazırlayın.
  • Takipçilerinizin dikaktini çekin.
  • Sosyal Medyada, diğer insanlarla anlamlı etkileşimde bulunun…
Sosyal Medya Takipçi Kazanmak İçin Tavsiyeler
Sosyal Medya Takipçi Kazanmak İçin Tavsiyeler

Hesabınızın sağlıklı çalışması ve güvenli bir hesap statüsünde yayınına devam etmesi için, öncelikle kurnazlık denebilecek hile ve aktivitelerden kaçınmanız gerekir. Satın alma işlemleri ile hesap büyüterek elde edebileceğiniz tek şey, kişisel tatmin duygunuzu arttırmak olacaktır. Bu ise, paraya dönüşmeyen soyut bir kazançtır. Belki de sosyal medya kullanıcılarının çoğunun istediği tek şey bu olduğundan, takipçi ve beğeni satan web siteleri ve kişi sayısı bu kadar fazla ve popüler bir iş….

Sosyal Medya Takipçi Satın Al
Sosyal Medya Takipçi Satın Al

ARTIK BU TÜR İLANLARA DEĞER VERMEYECEKSİNİZ SANIRIM…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir