İnternet Reklamcılığı, Web Sitesi Yönetimi, Dijital Pazarlama

İnternet Reklamcılığı Süreklilik Gerektiren Bir Hizmettir.

Bu sektörde hizmet satın alma ihtiyacı olan özellikle kurum konumundaki kişilerin, karar verirken üzerinde çok yoğun düşünmesi gereken konu, hizmetin satın alınması sonrasındaki destek hizmetlerin sağlıklı bir şekilde sürmesi ve yeni gelişmelere göre gerekli düzenleme – bilgilendirme – güncelleme faaliyetlerinin garantisinin alınmasıdır.

“Arama trendlerini, sektörünüzü ve hedef kitlenizi detaylı şekilde inceleyerek dijital pazarlama stratejilerini oluşturur, uygularız..” TurkWeb Online

İnternet Reklamcılığı’nda Planlama

En basit web sitelerinde dahi, düzenli bir destek ve kontrol hizmetinin olması gerekmektedir. Bu olmadığı taktirde, şekil olarak mükemmel bir web sitesi hazırlanmış olsa da, sadece kartvizit adresi olarak size sağlayacağı faydadan fazlasını bekleyemezsiniz. Ayrıca, müşteri portföyünün oluşturulması ve potansiyel müşteri takibi gibi internet reklamcılığının en temel hizmetleri, düzenli bir çalışma ve sizi zaman içinde en ince ayrıntısına kadar analiz ederek planlama yapabilecek bir ekiple beraber hareket etmenizle bir hedef doğrultusunda fayda yaratabilir.

Farklı bir çalışma yöntemi ile sizlere neler sunuyoruz;:

  1. Arama Trendlerini Analiz Ederiz.
  2. Google Adwords üzerinde arama hacimlerini doğru analiz ederek doğru bütçe belirlemenizi sağlarız.
  3. Sosyal Medya’da Doğru Hedefleme Yapmanızı Sağlarız.
  4. Facebook reklamlarını doğru optimize ederek, satın alma potansiyel yüksek kullanıcılara reklamınızı gösterir, bütçenizi doğru kullanırız.

Dijital Pazarlama ile Sürekli Hafızalarda Kalın!

Google ve Facebook reklamlarında uygulanabilen yeniden pazarlama özelliği ile daha önceden web sitenizi ziyaret etmiş bir kişiye ürününüz yada hizmetinizle tekrar tekrar karşısına çıkarak, ziyareti satışa çevirmenizi sağlayalım.

Web sitelerini birer reklam filmi gibi değerlendirmek ve tasarımsal tekniklerle göz alıcı hale sokulan internet sitelerinin mükemmelliği üzerinde tartışmak kimseye bir fayda sağlamaz. Web sitelerinde temel nokta, İÇERİK YÖNETİMİ’dir. Hedef kitleye uygun metin ve görsel materyalleri kullanarak, en dinamik yapıyı oluşturmaktır. Bunun da tek yolu; sizi tanımaya ve işinizi analiz etmeye çalışan ve zaman içinde elde ettiği bilgiyi ve yansımalarını web sitenize aktarabilecek bir ekiple çalışmaktır.

Dinamik Web Sitesi, Web Sitesi İçerik Pazarlama
Dinamik Web Sitesi, Web Sitesi İçerik Pazarlam         

Web sitesi tasarımı ile başlayan internet reklamcılığı faaliyetleri, zaman içinde özel bir kişi veya birim aracılığıyla ancak yürütülebilen boyutlara ulaşacaktır. Bu işi ya kurum içi personel tahsisi ile yapabilirsiniz ya da, işinizin analiz ve planlamasını en az sizin kadar yapmaya çalışan ve bu çalışmaları, internet sitesine yansıtmak için çaba sarf eden bir ekiple çalışmalısınız. Bu sayede ancak, web sitesi kartvizitteki bir adres olmaktan öteye geçecek, belki de kurulu işletmenizin en iyi çalışan özel bir tanıtım ve pazarlama ekibi olacaktır. Bu faydayı yaratabilmenin şartı büyük paralar harcamak değil, çalışmaları sürekli ve düzenli olarak titizlikle sürdürmektir.

Okuduğunuz Bölüm : İnternet Reklamcılılığında Periyodik Planlama

Hepimizin okul hayatı, Haftalık – Aylık Ders Programları ile geçmiştir. Günlük hayatta hiç dikkat etmediğimiz bu konu aslında çok önemlidir. Programlar sadece zamanı ve parayı planlamak için yapılmaz. Başlama noktasından sonuca doğru giderken her alanda olduğu gibi, web teknolojileri ve internet reklamcılığı alanında da her şeyi bir anda yapmanız mümkün değildir. Zaman ve maddi şartlar buna uygun olsa da, bir kerede tamamlanabilen ve sonuçlanan bir iş değildir web sitesi konusu. Dinamik bir yapı, periyodik işlemler ve yönetimde süreklilik gerektiren bir süreçtir.

 

Gelin Hedeflerinize Uygun Projeyi Birlikte Hazırlayalım. Planlama aşamasından başlayarak, işinizin adım adım yol arkadaşı olarak birlikte çalışalım. Web Teknolojileri Ana Başlıklar : Web Sitesi Kurulumu, Web Tasarımı, Web Pazarlama, Sanal Mağaza Kurulumu, Online Ödeme Alma, İnternet Reklamcılığı, Dinamik Web Çözümleri, Modüler Web Çözümleri, Kurumsal Web Tasarım, Kocaeli Web Tasarım Hizmetleri, Bursa Web Tasarım Hizmetleri, Balıkesir Web Tasarım Hizmetleri, Konya Web Tasarım Hizmetleri, Ankara Web Tasarım, Web Sitesi İçerik Yönetimi, Web Analiz, İdeal Web, Ekonomik Web Sitesi Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Digital Pazarlama, Susyal Medya Takibi, Web İstatistikleri İnceleme ve Analiz, Web Site Takibi ve Geliştirme…

 

Proje ve Çözüm teknikleri konusunda aylık periyodik ziyaretlerimizle müşteri istek ve beklentileri düzenli olarak takip edilmektedir…

Hayatta “ne istediğini bilmek” kavramı ile özetleyebiliriz yukarıdan beri anlatılanları. Web Sitesi Çözümleri’nde mükemmellik, bizim şu anki ihtiyaçlarımıza cevap verebilen en ekonomik çözümdür. Teknoloji Ürün ve hizmetlerinde geleceği şimdiden satın alamazsınız. En mükemmel teknoloji dahi 1-2 yıl içinde popülerliğini kaybedeceğinden, bugünü planlamak fakat değişim ve gelişmelere göre yenilenebilen sistemler kullanmak mantığıyla hareket etmeliyiz.

En önemli nokta ise, gelişmelerden haberdar olmanız ve faydanıza olan yeni sistemleri kullanıp kullanmama konusunda karar verebilmeniz için, sizin her aşamada sağlıklı bir veri akışını sağlamanız gerekmektedir.

  • Sektörünüze Özel İnternet Reklamcılığı
  • Hedefe Uygun Sosyal Medya Yönetimi
  • Ürün yada hizmetlerinizin kategorisine göre doğru internet reklamcılığı modelini belirleyerek daha fazla talep almanızı, yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir